logopedisten

Logopedische groepspraktijk

Myriam Bruyneel V.O.F.

naam: Myriam Bruyneel (coördinator)

GSM: 0477/84.64.65

e-mail: myriam@logopediste.info

regio: Kruisem, Zulte en Zwalm




naam: Anneleen Laurez

GSM: 0496/08.96.40

e-mail: anneleen@logopediste.info

regio: Kruisem




naam: Annick Becquet

GSM: 0473/71.20.44

e-mail: annick@logopediste.info

regio: Ronse en Brakel




naam: Liesbet Oppeel

GSM: 0476/68.94.39

e-mail: liesbet@logopediste.info

regio: Ronse




naam: Inge Van Camp

GSM: 0478/35.49.17

e-mail: inge@logopediste.info 

regio: Kruisem en Zulte




naam: Marlies Schiettecatte

GSM: 0472/25.51.35

e-mail: marlies@logopediste.info

regio: Michelbeke




naam: Sanna De Groote

GSM: 0496/32.63.24

e-mail: sanna@logopediste.info

regio: Ronse




 

naam: Micha Julie

GSM: 0479/64.61.55

e-mail:  julie@logopediste.info

regio: Zulte en Kruisem

 





 

naam: Maggy Coppens

GSM: 0473/17.19.61

e-mail: maggy@logopediste.info

regio: Zulte, Kruisem en Ronse

 




naam: Yasmine Naudts

GSM: 0472/74.00.45

e-mail: yasmine@logopediste.info

regio: Zulte, Kruisem en Brakel

 




Correspondentieadres:

Groenenweg 11

9770 Kruisem

 

Praktijk 1:

Beverhoekstraat 17

9770 Kruisem

 

Praktijk 2:

Azalealaan 35,

9870 Zulte

 

GSM Myriam: 0477/84.64.65